Kariéra v AT Computer

Predstavenie spoločnosti

AT Computer, s.r.o. je s ročnými tržbami 80mil EUR jedným z najväčších slovenských distribútorov tovaru a služieb v oblasti výpočtovej techniky a telekomunikácií. Sme dcérska spoločnosť českej firmy AT Computers a.s., ktorá je v ČR jednotkou na distribučnom trhu s obratom 26mld CZK. Sme súčasťou poľskej skupiny AB, ktorá je kótovaná na Varšavskej burze a spoločne tvoríme najväčší distribučný holding stredoeurópskeho regiónu a sme v desiatke najväčších firiem v Európe.

Centrála a logistika AT Computers sídli v Ostrave, obchodné pobočky máme v Bratislave, Žiline, Prahe a v Brne.

V AT Computers pracuje 300 zamestnancov – najmä v oddeleniach predaja, nákupu, logistiky, reklamácií, IT, učtárne, marketingu a cashflow.

Vyberte si správny tím pre vás

Obchod

Zaisťuje komunikáciu s odberateľmi a zákazníkmi, rieši ich požiadavky, sleduje a vyhodnocuje predaje a pohyb jednotlivých druhov tovaru na sklade.

Nákup

Cieľom tímu je bohatá produktová ponuka, kvalitný vzťah s dodávateľmi, aj kľúčovými zákazníkmi. Hlavnými úlohami tímu sú: Mať tovar vždy včas pripravený k dodaniu zákazníkovi, zaistiť správne popisy a ceny tovaru na webe, vytvárať podporu pre obchod, spolupracovať s ostatnými tímami v rámci spoločnosti.

Marketing

Špičkové produkty a služby sú základom. Marketingové oddelenie sa stará o presne cielenú a efektívnu komunikáciu týchto produktov a služieb k zákazníkom aj koncovým užívateľom.

Reklamácie

Tím skúsených pracovníkov má za úlohu zaistiť rýchle vybavenie reklamácií s ohľadom na maximálnu spokojnosť zákazníkov.

IT oddelenie

Vyvíja webové riešenia, stará sa o stovky webov, je mozgom hlavnej databázy produktov. Zodpovedá za perfektné fungovanie všetkých PC systémov vo firme vrátane informačného systému.